‘Erzin Küçük Sanayi Sitesi’ Çalışmalarına 17 Milyon Tl Kredi Onayı

10 Ağustos 2023 Perşembe 15:10
Bu haber 104 kez okundu

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, protokol heyeti, Erzin Sanayi Koop. Başkanı İrfan Bila ve esnaflar ile birlikte, Erzin ilçesinde projesi devam Erzin Küçük Sanayi Sitesi'nde çalışmaları yerinde inceledi.

‘Erzin Küçük Sanayi Sitesi' Çalışmalarına 17 Milyon Tl Kredi Onayı

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, protokol heyeti, Erzin Sanayi Koop. Başkanı İrfan Bila ve esnaflar ile birlikte, Erzin ilçesinde projesi devam Erzin Küçük Sanayi Sitesi'nde çalışmaları yerinde inceledi.

Erzin ilçesinde faaliyete girecek olan Erzin Küçük Sanayi Sitesi’nin çalışmalarını yerinde inceleyen Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Erzin Sanayi sitesinin alt yapı çalışmaları için talep edilen 17 Milyon 200 Bin TL kredinin onaylandığının müjdesini verdi.

Erzin Küçük Sanayi Sitesi hakkında yetkililer tarafından bilgiler alan Vali Masatlı, “Erzin Küçük Sanayi Sitesinin başta ilimize, Erzin ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Sanayi sitesinin hayata geçmesinde emeği bulunanlara teşekkür ediyorum.” diyerek kurulacak olan sanayi sitesinin ve Organize Sanayi Bölgelerinin İlimiz ekonomisine olan katkılarına vurgu yaptı.

ERZİN SANAYİ KOOP. BAŞKANI İRFAN BİLA’DAN TEŞEKKÜR

Erzin’in en büyük projelerinden biri olan Erzin Küçük Sanayi Sitesi’nin mimarı Erzin Sanayi Koop. Başkanı İrfan Bila, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’ya bilgiler verdi.

Başkan İrfan Bila, “Müjdeler Olsun Erzin’imize, Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile Sanayi ve Teknoloji bakanımız sayın Mehmet Fatih Kacır Bakanımıza, Hatay valimiz sayın Mustafa Masatlı’ya, AK Parti Hatay milletvekillerimiz sayın Kemal Karahan, sayın Adem Yeşildal, sayın Hüseyin Yayman ve sayın Abdulkadir Özel, MHP Hatay milletvekilimiz Lütfi Kaşıkçı, 27. dönem milletvekilimiz Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Hatay İl Başkanımız sayın Mehmet Öntürk, MHP Hatay İl Başkanımız sayın Mehmet Fevzi Altay’a Erzin’imizin en büyük projesi olan Erzin Sanayi Sitemizin alt yapı çalışmaları için talep ettiğimiz 17 Milyon 200 Bin TL kredinin onaylanmasından dolayı emeği geçen herkese şahsım, yönetimim, üyelerim ve Erzin Halkı adına teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bu çerçevede herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunarım. Hayırlı Uğurlu Olsun” ifadelerine yer verdi.


Yorum Gönder