Gelinlik ‘Gül’e Yakıştı

21 Temmuz 2020 Salı 13:58
Bu haber 176 kez okundu

İskenderun İyi Parti İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi, kentimizin sevilen simalarından Ayşe Alacacı, güzel kızı ‘Gül’ün mürüvvetiyle mutluluk yaşadı.

Gelinlik ‘Gül'e Yakıştı

İskenderun İyi Parti İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi, kentimizin sevilen simalarından Ayşe Alacacı, güzel kızı ‘Gül’ün mürüvvetiyle mutluluk yaşadı. Gül ve Abdullah çifti için Arsuz, Casmin Otel’de düzenlenen düğün merasimi, coşkulu görüntülere sahne oldu.

Genç çiftlerin alkışlar arasında piste gelmesinden sonra yakışıklı damat Abdullah, güzel gelin Gül için Harmandalı oynadı. Genç damat Abdullah, şık smokini ile beğeni toplarken, güzel gelin Gül’ün görkemli gelinliği, gelin tacı, göz kamaştırdı. Düğün merasimi boyunca sosyal mesafe korunarak oynayan konuklar, pisti pek boş bırakmadılar.

Oğullarını evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Şehrazen ve Mehmet Apık çifti olabildiğince tüm konuklarla yakından ilgilenerek Ayşe ve Mehmet Ali Alacacı ile birlikte düğüne ev sahipliği yaptılar.

Ayşe ve Mehmet Ali Alacacı çifti de düğün merasiminin kusursuz işlemesi için yoğun çaba harcadılar. Gerek İskenderun içinden gerekse şehir dışından gelen tüm konuklarla ayrı ayrı ilgilenme gayretinde oldular. Gençlerin mutluluğuna tanık olan davetlilerin ve ailelerinin mutluluk ve keyifleri de yüzlere yansıdı.

Saz ve orkestranın hareketli parçalarıyla oldukça hareketli bir düğün yaşayan konuklar, genç çiftlere mutluluk dileyerek, takılarını da sundular. Bizler de Mega Medya Grubu olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorum Gönder