Göncüoğlu: ‘Bioenerji Seansları Sayesinde Pozitif Bir Hayat Yaşayın’

19 Kasım 2021 Cuma 08:33
Bu haber 112 kez okundu

Şİ’RA Bioenerji – Eğitim ve Danışmanlık hizmeti veren Emine Göncüoğlu ile “Bionerji nedir? ve faydaları hakkında söyleşi yaptık.

Göncüoğlu: ‘Bioenerji Seansları Sayesinde Pozitif Bir Hayat Yaşayın'

Şİ’RA Bioenerji – Eğitim ve Danışmanlık hizmeti veren Emine Göncüoğlu ile “Bionerji nedir? ve faydaları hakkında söyleşi yaptık. Gerçekleştirdiğimiz söyleşi de Bioenerjinin genel faydaları hakkında bilgiler veren Göncüoğlu, “Bioenerjinin fiziksel, ruhsal, zihinsel ve enerjik olarak bütüncül bir terapi yöntemi olduğunu belirten Bioenerji - Reiki Eğitmeni ve Uygulayıcısı, “Günlük hayatta düşük enerjiden kurtulmak için siz de şifa seanslarımızdan yararlanın. Bioenerji seansları sayesinde pozitif bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Bedeni canlı tutmak için Bioenerji Terapisi Alın” diye konuştu.


Bioenerjinin faydaları hakkında bilgiler veren Bioenerji - Reiki Eğitmeni ve Uygulayıcısı Emine Göncüoğlu, “Bioenerji, auramızı güçlendirerek bizi negatif enerjilere karşı korur. Enerji bedenimiz, kendi kendimize yarattığımız veya çevremizden gelen negatif enerjilerden korunmamızı sağlar" dedi.


Pozitif enerjinin vücuda girip yayıldığında negatif enerjinin vücuttan atıldığını ve bu sayede denge sağlanması ve sağlıklı bir yaşam için iyi bir adım atıldığına dikkat çeken Bioenerji - Reiki Eğitmeni ve Uygulayıcısı Emine Göncüoğlu, “Eğer, bioenerji seanslarını alırsanız bunun bedeninize ve ruhunuza çok iyi geldiğini fark edeceksiniz" diye konuştu.


Bioenerjinin genel faydaları hakkında bilgiler veren Göncüoğlu, “Gün içinde istemsiz de olsa bazı anlarda dengenin bozulabildiğini görmekteyiz. Bunun tabiî ki birçok sebebi vardır. Örneğin yaşanılan ortamlar, hayat standartlarımız, şartlarımız, stres, sosyal çevremiz, sanat ve spora zaman ayıramama gibi panik, endişe, korku vs gibi duygularımızı kontrol edememek, bu dengenin bozulmasının başlıca sebepleri arasındadır. Günlük yaşamımızdaki dengemizde bir bozulma olursa vücudumuz bizi bu konuda kendiliğinden uyarmasıyla, uyku bozukluğu, aşırı terleme, yorgunluk ve halsizlik, çabuk sinirlenme, memnuniyetsizlik vs. gibi durumlar artık sık karşılaştığımız konular olmaktadır. İşte tüm bunların esas çıkış noktası bioenerji ile alakalıdır ve bioenerji dengesinin kısa sürede tekrar kurulması gerekmektedir. Bioenerji alanı iyi çalışan bir kişinin sezgi yetenekleri de doğru çalışır, bu durum iş yaşamından eş seçimine kadar çevremizde bizim enerjimizle uyumlu enerjileri daha iyi ayırt etmemizi sağlar.  Negatif ortamlardan kendimizi korumamız kolaylaşır" diye konuştu.


Şİ’RA Bioenerji – Eğitim ve Danışmanlık hizmeti veren Göncüoğlu, “Bioenerjinin faydalarından biri de 7 temel çakranın doğru çalışmasını sağlamasıdır. Her çakranın kendi etki alanı ve görevi vardır. Bioenerji ile çakraların dengesiz çalıştığında ortaya çıkan sorunlar ortadan kalkar. Eğer bioenerji seanslarını alırsanız bunun bedeninize ve ruhunuza çok iyi geldiğini fark edeceksiniz. Bioenerji ile uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa süreci devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir." dedi.


Bioenerji - Reiki Eğitmeni ve Uygulayıcısı Emine Göncüoğlu Bioenerjiyi ve faydalarını ise şöyle sıraladı;


Peki,


Bioenerji nedir?


Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir.

Bioenerji canlılığın temel kavramlarındandır.

Bioenerji bir şifa verme, şifalanma yöntemidir.

Bioenerji pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir.

Bioenerji negatif enerjilerden kurtulma yöntemidir.

“Bionerjinin Faydaları

* Bağışıklık sistemini güçlendirir

* Zindelik sağlar

* Metabolizma hızını arttırır

* Kronik yorgunluk şikayetlerinde oldukça etkilidir

* Ruhsal ve zihinsel blokajları ortadan kaldırır

* Her türlü akut ya da kronik ağrı durumlarında etkilidir

* Fiziksel, ruhsal, zihinsel ve enerjetik olarak bütüncül bir terapidir

Bioenerjinin Zararları Var mıdır?

Bioenerji, evrenden gelen pozitif ve yüksek frekanslı yaşam enerjisini aktarma yöntemidir ve bioenerjinin zararları yoktur, aksine vücudun kendi enerji ve çakra sistemini harekete geçireceği için kişinin ruh, beden ve zihin üçleminde tam bir düzelme ve iyileşme yaşamasına katkı sağlar. Bioenerji seanslarında fiziksel bedene etki edilmez, dokunulmaz. Herhangi bir ilaç kullanılmaz. Bioenerji sadece kişinin enerji alanı ile ilgilidir.

Bioenerji çalışmalarında bazen duygu yoğunluğu veya ağlama hissiyatı yaşandığı görülmektedir ancak yaşanan bu geçici durum daha çok negatif enerjiden arınan kişinin rahatlama halidir. Bioenerji ile yalnızca Yaradan tarafından gönderilen evrensel yaşam enerjisi aktarılabildiği için kişinin öz benliğine olumsuz etki edecek bir çalışmadan ziyade maddi ve manevi iyileşmeye neden olur.”

Yorum Gönder