Hacıahmetli Muhtarından Öğretmenlere Jest

29 Kasım 2018 Perşembe 10:42
Bu haber 137 kez okundu

Arsuz’da bulunan Hacıahmetli Mahallesindeki ilk ve ortaokulunda görev yapan öğretmenlere Mahalle Muhtarı İsmail Kıra bir kutlama yemeği verdi.

Hacıahmetli Muhtarından Öğretmenlere Jest

 Arsuz’da bulunan Hacıahmetli Mahallesindeki ilk ve ortaokulunda görev yapan öğretmenlere Mahalle Muhtarı İsmail Kıra bir kutlama yemeği verdi.

Kutlama yemeğine Arsuz İlçe Kaymakamı Musa Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Hacıahmetli Muazzez İsmail Çam İlkokulu Müdürü Bekir Çetin ve Ortaokul Müdürü Bülent Keskin katıldı.

Düzenlenen yemek programında Mahalle Muhtarı İsmail Kıra, "Gece gündüz demeden çocuklarımız için emek sarf eden bütün öğretmenlerimizin gününü yürekten kutluyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ışığıyla yol gösteren ve büyük emek veren öğretmenlerin her zaman yanlarındayız.” dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlediği yemek programına yönelik Hacıahmetli Muhtarı İsmail Kıra’ya teşekkürlerini ileten Arsuz İlçe Kaymakamı Musa Sarı yaptığı konuşmada, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayarak öğretmenlerin sadece 24 Kasım’da değil her gün hatırlanması gerektiğini belirtti ve haklarının ödenmeyeceğini ifade etti.

Okul Müdürleri bütün öğretmenler adına Muhtar İsmail Kıra’ya teşekkür ederek kendilerini bu ince düşüncelerinden dolayı tebrik etti.

Yorum Gönder