HAK-İŞ Konfederasyonundan 850 Bin Üyesine Troy Kart’a Geçme Çağrısı

15 Kasım 2023 Çarşamba 13:21
Bu haber 233 kez okundu

HAK İŞ Konfederasyonu Hatay İl başkanı ve ÖZÇELİK İŞ sendikası İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada ; Konfederasyon başkanımız Sayın Mahmut Aslan başkanlığında Gazze gündemi ile ilgili il başkanları toplantısı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

HAK-İŞ Konfederasyonundan 850 Bin Üyesine Troy Kart'a Geçme Çağrısı

HAK İŞ Konfederasyonu Hatay İl başkanı ve ÖZÇELİK İŞ sendikası İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör yaptığı açıklamada ; Konfederasyon başkanımız Sayın Mahmut Aslan başkanlığında  Gazze gündemi ile ilgili il başkanları toplantısı gerçekleştirdiklerini ifade etti. Konfederasyon başkanımız Sayın Mahmut Aslan  yaptığı açıklamada siyonist İsrail’in yaptığı katliamlara sessiz kalmadıklarını bu konuda konfederasyon olarak Gazze’ye her türlü maddi yardımı yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Konfederasyon başkanımız İsrail yanlısı tüm ürünleri boykot etme çağrısını yineleyerek mevcut banka kartları konusunda yerli ve milli olan TROY karta geçme çağrısında bulundu.

Güngör;HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, üye sendikalarımıza, sendikalarımızın çalışanlarına, 850 bin üyemize, üyelerimizin ailelerine ve milletimize Gazze’de yaşanan vahşet ve soykırıma karşı durmak adına diğer kart sistemleriyle eşit imkanlara sahip olan yerli ve milli sistemimiz olan TROY’a geçiş yapmaları konusunda çağrıda bulunuyoruz dedi.

 Haydi, büyük HAK-İŞ ailesi, hassasiyetinize güveniyoruz. Yerli ve milli ödeme sistemimiz TROY ile Gazzeli kardeşlerimizin yanında olalım. Kartınız hangisi olursa olsun, sağ alt köşesinde TROY olsun.”

Yorum Gönder