HALK Bankası Müdürlerinden İTSO’ya Ziyaret

13 Mayıs 2023 Cumartesi 12:46
Bu haber 243 kez okundu

Halk Bankası İskenderun Sahil Şube Müdürü Veysel Ülker, İskenderun Şube Müdürü Atilla İlhan Turan, İskenderun Ticari Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB Temsilciliğini ziyaret ettiler.

HALK Bankası Müdürlerinden İTSO'ya Ziyaret

Halk Bankası İskenderun Sahil Şube Müdürü Veysel Ülker,  İskenderun Şube Müdürü Atilla İlhan Turan, İskenderun Ticari Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Ziyarette, deprem sonrası KOBİ ve üyelere yönelik Halk Bankasının sunmuş olduğu avantajlı krediler ile ilgili bilgiler verildi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Üyelerimizin deprem sonrası yaşadıkları finansal sorunlar ve kredilere ulaşma noktasında sürekli banka müdürlerimiz ile görüşüyoruz ve üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Temennimiz, üyelerimizin işlerini bir an önce yoluna koymalarıdır” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Halk Bankası Şube Müdürleri, KOSGEB Hatay İl Müdürlüğünü de ziyaret ederek, KOSGEB’in destekleri ile ilgili bilgiler aldılar.

KOSGEB Yetkilileri, Deprem sonrası iş yeri hasar gören ve İmalata yönelik faaliyet gösteren Kobilere teşvikler verildiğini belirterek, detaylı bilgi almak isteyen üyelerin Anıt Alanında Konteyner de hizmet veren KOSGEB İl Müdürlüğüne müracaat etmeleri halinde daha detaylı bilgiler alabileceklerine dikkat çektiler.

 Ziyarette,  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Çam ve Meclis Üyesi Osman Çoban yer aldılar.

Yorum Gönder