banner45

Halk Eğitim Merkezi’nden Dev Sergi

07 Haziran 2022 Salı 16:21
Bu haber 165 kez okundu

İskenderun Halk Eğitim Merkezi ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinlikleri kapsamında sergi açılışı gerçekleşti.

Halk Eğitim Merkezi'nden Dev Sergi

İskenderun Belediyesive İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan ‘Hayat Boyu Öğrenme Haftası’ etkinlikleri kapsamında sergi açılışı gerçekleşti.

Yıl boyu kursiyerlerin hem öğrenip hem de emek vererek yaptıkları çalışmalardan oluşan sergide, el emeği göz nuru süs eşyaları, takılar, seramik çalışmalar, giyim, tablolar ve daha birçok çalışma yer aldı.

Halk Eğitim Merkezi’nin ve İskenderun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı kültür evlerinin gururla sergilediği çalışmalar, sergiye katılan protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından çok beğenildi.

Halk Eğitim Merkezi’nin çalışkan ve üretken Müdürü Bekir Durur, her şart ve koşulda üreten öğrencilerinin emeklerinin sergisini gezerken gurur ve mutluluk yaşadı.

İskenderun Anıt Alanında ve İskenderun Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen sergi açılışına İskenderun Kaymakamı Polat Kara, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, İskenderun Kızılay Şube Başkanı Recep Sivri, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sabahattin uygun, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Bedriye Aslan katıldı.

Yoğun katılımın olduğu geniş çaplı sergi de Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Durur diğer resmi kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaptıklarını belirtti.

İskenderun Kaymakamı Polat Kara ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, açılış kurdelesi kesiminin ardından tek tek stantları gezerek el emeği ürünler hakkında bilgiler aldı.

Yorum Gönder