‘Hasarsız’ Binalara Atılan İmza Köybaşı İnşaat

03 Eylül 2023 Pazar 22:41
Bu haber 78 kez okundu

Yaptığı binalar depremde hiç hasar almadı. Iş insanı ilker köybaşı, yeni büyük inşaat projeleri için kolları sıvadı…

‘Hasarsız' Binalara Atılan İmza Köybaşı İnşaat
Yaptığı binalar depremde hiç hasar almadı. Iş insanı ilker köybaşı, yeni büyük inşaat projeleri için kolları sıvadı…
İş dünyasında genç jenerasyonu iş insanları arasında gösterilen İlker Köybaşı, büyük depremde yıllardır yaptığı binaların ‘hasarsız’ çıkması dolayısıyla bina sahiplerinin hayır dualarını alıyor.
Hiçbir başarı tesadüf değildir. Şimdiye kadar yaptığı binaların büyük depremde ‘hasarsız’ olarak kaliteli malzemenin yanı sıra, inşaatın tüm süreçlerini yakından takip etmek olarak değerlendiren işinsanı İlker Köybaşı, yeni büyük inşaat projeleriyle yoğun talep görüyor.
YENİ YAŞAM ALANI PROJESİ GÜN SAYIYOR
Bugüne kadar 500’ün üzerinde inşaat projesiyle 6 binden fazla aileyi konut sahibi yapan Köybaşı, prestjli inşaat projeleriyle kendi alanında büyük bir dönüşüme hazırlanıyor.
İnşaat ve yapı sektöründeki yatırımlarıyla adından söz ettiren genç işinsanı İlker Köybaşı, Arsuz sınırları içerisinde yeni bir yaşam alanı projesini hayata geçirmek için özverili bir çalışma içerisinde.
KALİTELİ KONUT VE YAŞAM ALANI
Kendisi için en büyük mutluluğun ev sahibi olan insanlardan aldığı hayır duaları olduğunu belirten genç işinsanı Köybaşı, “Bizlere halkımıza kaliteli konut ve yaşam alanı sunma imkanı tanıyan yüce Allah’ımıza binlerce kez şükürler olsun” ifalerine yer verdi.
İSTİKRAR VE GÜVENLİ ADIMLAR
Doğru ve sağlam adımlarla güven inşa etmeyi sürdüren genç iş insanı, ilkeli çalışma prensibiyle tüm gayesinin insanları sorunsuz ve huzurlu bir sıcak yuva sahibi yapmak olduğunu belirtti.
YENİ PROJELERDE BÜYÜK HEYECAN
Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak Arsuz sınırları içerisinde projelendirdiği ve detaylarının önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı yaklaşık 130 dairelik yaşam alanı projesine insanların gösterdiği ilginin kendilerini onurlandırdığını vurgulayan girişimci iş insanı İlker Köybaşı, hayata geçirmeyi düşündüğü diğer projeler ve inşaat işleri için de kendilerine gösterilen teveccühe layık olmak için durmadan ve bıkıp usanmadan efor sarf edeceklerini ifade etti.

Yorum Gönder