Hatay Kent Konseyinden İTSO’ya Ziyaret

30 Ocak 2023 Pazartesi 13:15
Bu haber 265 kez okundu

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon ve yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile yılın ilk ziyaret ve toplantısını gerçekleştirdi.

Hatay Kent Konseyinden İTSO'ya Ziyaret

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon ve yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile yılın ilk  ziyaret ve toplantısını gerçekleştirdi.

Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide, Kimyon Genel Sekreter  Mehmet Bozkurt, Yürütme Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu,Yavuz Kaan Ateş, Erdal Uğurlu, Ümit Seyfettinoğlu, Kadın Meclisi Üyeleri ve Gençlik Meclisi Üyeleri ziyarette yer aldılar.

2023 yılının ilk toplantısını İTSO'da gerçekleştirdiklerini belirten Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon; Toplumsal ve sosyal sorumluluk Bilinci ile Hareket Ettiklerini, Hatay Kent Konseyinin çalışmalarının yanı sıra tiyatroya hiç gitmemiş çocukları sanatla buluşturmak ve aile içi doğru iletişim kurmak için velilerle yapılacak çalışmalar konusunda hayata geçirmek istedikleri  projeler hakkında bilgiler verdi.

Hatay Kent konseyinin, toplumsal ve sosyal projeleri hayata geçirmelerinden dolayı, konsey üyelerini tebrik eden İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kent konseyinin, projelerinde her zaman yanlarında olduklarını belirtti.


Yorum Gönder