Hazal ile Ercüment Mutluluğa Yelken Açtı

26 Temmuz 2018 Perşembe 23:16
Bu haber 147 kez okundu

Kentimizde medya camiasının sevilen simalarından, Radyo, Tv yapımcısı, gazeteci, Mega Medya Grubu genel müdürü Semir Yazıcı’nın yeğeni, Ayla Yazıcı Şahin ve merhum Selahattin Şahin’in güzel kızları Hazal ile Süreyya ve Adnan Taç’ın yakışıklı oğulları Ercüment, muhteşem düğün töreni İle dünya evine girdiler.

Hazal ile Ercüment Mutluluğa Yelken Açtı

Hazal ile Ercüment Mutluluğa Yelken Açtı

Kentimizde medya camiasının sevilen simalarından, Radyo, Tv yapımcısı, gazeteci, Mega Medya Grubu genel müdürü Semir Yazıcı’nın yeğeni, Ayla Yazıcı Şahin ve merhum Selahattin Şahin’in güzel kızları Hazal ile Süreyya ve Adnan Taç’ın yakışıklı oğulları Ercüment,  muhteşem düğün töreni İle dünya evine girdiler.

Ramona düğün salonunda kalabalık davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen düğünde genç çiftlerin nikahını Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha kılarken Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu da gelin’in nikah şahidi oldu. Nikâh merasiminin ardından düğün pastasını da keserek mutluluğa yelken açan genç çiftin sevinci ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Damadın ailesi ve gelinin annesinin yanı sıra, gelinin dayısı Semir Yazıcı davetlilerle yakından ilgilenerek düğüne ev sahipliği yaptılar.

Hafta sonunda, sıcak bir yaz akşamında gerçekleşen nezih düğün töreniyle dünya evine giren genç çifti sevenleri ve dostları yalnız bırakmadılar. İskenderun’un sevilen Taç ve Yazıcı ailelerinin yakınlarını ve kalabalık akraba bireylerini buluşturan düğün eğlenceli ve neşeli ortamda gerçekleşti. Davetlilerin coştuğu düğünde genç çiftin pozitif enerjileri, damadın yakışıklılığı ve gelinin güzelliği göz kamaştırdı.

İki yıl önce hayatını kaybeden gelinin babası merhum Selahattin Şahin’in kardeşleri iş adamları Hanifi Şahin ve Günay Şahin ile yakın akrabaları Erzurum’dan düğün için İskenderun’a gelerek bu mutlu gününde yeğenleri Hazal’ı yalnız bırakmadılar. Güzel gelin Hazal’ın uzun yıllardır yurt dışında yaşayan dayısı Servet Yazıcı da bu mutlu günde uzun zamandır görüşemediği yakınlarıyla bir araya gelmiş oldu. Düğün vesilesiyle Adana, İstanbul, Antalya, Antakya ve Samandağ’ından gelen yakın akrabalar ve kuzenler hasret giderme fırsatı buldular.

Sıcak, eğlenceli ve samimi bir ortamda gerçekleşen düğün töreninde, Arsuz belediye başkanı Nazım Culha ve Belen belediye başkanı Adnan Vurucu’nun yanı sıra; GÜÇSİAD Hatay il başkanı işadamı Sabahattin Uygun, Adana’dan Yazıcı ailesinin akrabası, İşadamı Uğur Yaldız ve eşi Filiz Yaldız ile birlikte kalabalık dost, akraba ve davetliler bir araya geldiler.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün boyunca davetliler gönüllerince eğlendiler. Hayatlarını birleştirerek bekârlığa veda eden Hazal ile Ercüment’in yanı sıra bu mutlu geceye tanıklık eden davetlilerin neşesi ve coşkusu görülmeye değerdi. Mega Medya Grubu olarak bizler de dünya evine giren genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.  

Yorum Gönder