HBB HATAY’IN HER NOKTASINDA AKTİF

16 Şubat 2016 Salı 14:02
Bu haber 820 kez okundu

HBB HATAY’IN HER NOKTASINDA AKTİF

HBB HATAY'IN HER NOKTASINDA AKTİF

 Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin (HBB) il genelinde gerçekleştirdiği yeni yol yapım, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında Fen işleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Arsuz İlçesine bağlı Karahüseyinli Mahallesi’nde stabilize çalışmalarına başladı.

Hatay’ın turizm cenneti ilçelerinden biri olan Arsuz’da stabilize çalışmaları gerçekleştiren HBB ekipleri, Karahüseyinli Mahallesi’nde vatandaşların rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları adına özverili hizmetlerini sürdürüyor.

ARSUZ KARAHÜSEYİNLİ MAHALLESİ STABİLİZE YOLUNA KAVUŞUYOR

Hava koşullarının etkisiyle yıpranan ve tahrip olan yolu kullanan mahalle sakinlerinin taleplerine duyarsız kalmayarak çalışmalarını sürdüren HBB ekipleri, yaya ve araç trafiği anlamında tehlikeli olan güzergahı stabilize çalışmalarıyla güvenli hale getiriyor.

HİZMET ADAMI BAŞKAN SAVAŞ’A ARSUZLULARDAN TEŞEKKÜR

Vatandaşlar, özverili çalışmalarıyla sahada takip ettiği HBB ekipleri aracılığıyla, kapsamlı hizmetlerin 15 ilçe genelinde gerçekleşmesine vesile olan ve ortaya koyduğu sınır tanımayan hizmet performansıyla gönüllerde taht kuran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder