HGC İskenderun Temsilciliği Start Verdi

28 Kasım 2022 Pazartesi 15:35
Bu haber 259 kez okundu

Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) İskenderun Temsilciliği yoğun bir katılım ile hizmete girdi.

HGC İskenderun Temsilciliği Start Verdi

Hatay Gazeteciler Cemiyeti'nin (HGC) İskenderun Temsilciliği yoğun bir katılım ile hizmete girdi.

Bölgemizin Değerli Gazetecilerinden Hatay Gazeteciler Cemiyeti' nin İskenderun Temsilcisi Işık Şener'in İmtiyaz Sahibi Olduğu Büyükşehir Gazetesinin 10. Yılı Kokteyli ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğinin açılışı gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın yaşandığı açılışa Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İYİ Parti Hatay İl Başkanı Şefik Çirkin, HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Programda konuşma yapan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş: “Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun temsilcisi Işık Şener’in imtiyaz sahibi olduğu Büyükşehir Gazetesi’nin 10’ncu yılı ve aynı zamanda HGC İskenderun Temsilciliği'ni kutluyorum. Bizleri burada toparlayan saygı ve sevgidir. Görevlerini büyük bir fedakârlık ile yerine getiren kıymetli basın mensuplarına başarılar diliyorum” dedi.

Kokteyl Gecesinde söz alan İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ise gerçekleşen atamanın hem Hatay hem de İskenderun için önemli olduğunu vurgularken, 10’ncu yılını kutlanan Büyükşehir Gazetesi’ne yayın hayatında başarı dileklerinde bulundu.

Cemiyet olarak Işık Şener’e güvenlerinin tam olduğunu söyleyen Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nihat Mazmanoğlu: “Büyükşehir Gazetesi' nin 10. Yılı kutlu olsun ve aynı zamanda Cemiyetimizin İskenderun Temsilciliği hayırlı olsun. Işık Şener geçmişi başarılarla dolu çalışkan ve genç bir meslektaşımızdır, cemiyetimizi İskenderun’da en iyi şekilde temsil edeceğinden yana şüphemiz yoktur. Cemiyetimizin İskenderun' da 6 yılı aşkın süredir temsilciliği bulunmaktadır ve inşallah bizim dönemimizde de devam edecektir. Bundan önceki temsilcilerimize ve İskenderun' daki Temsilci Üyelerimize de teşekkür ediyor tekrardan cemiyetimizin hayırlara vesile olmasını dilerken 10. Yılını kutlayan Büyükşehir Gazetesi’ne de yayın hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Ev sahibi olarak kürsüye çıkan, günün anlam ve önemi için konuşan Işık Şener: “Büyükşehir Gazetesi olarak 10 yılı aşkın süredir yayın hayatımızı sürdürmenin gururunu, mutluluğunu yaşıyorum. Hiçbir zaman etik kurallar dışına çıkmadan ilimiz, ilçemiz adına eksik veya fazla gördüklerimizi ilgili makamlara, okurlarımıza iletmeye çalıştık. Zaman zaman ters düştüğümüz büyüklerimiz de oldu ama bizim asıl amacımız bölgemizin huzuru ve daha iyi hizmet alması içindir. HGC ve Büyükşehir Gazetesi olarak çalışmalarımıza oluşturduğumuz ve bize katılacak olan kaliteli meslektaşlarımızla devam edeceğiz. Bizleri kırmayıp yanımızda olan bu geceye katılan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.
Yorum Gönder