‘Hydrafacial’ ile Kusursuz Bir Cilde Sahip Olun

20 Temmuz 2022 Çarşamba 16:58
Bu haber 297 kez okundu

Eslife Güzellik Merkezi İşletmecisi ve Güzellik Uzmanı Eda Üstün Arsak son dönemin en popüler cilt bakım uygulamalarından biri olan ‘Hydrafacial’ hakkında bilgiler verdi.

‘Hydrafacial' ile Kusursuz Bir Cilde Sahip Olun

Eslife Güzellik Merkezi İşletmecisi ve Güzellik Uzmanı Eda Üstün Arsak son dönemin en popüler cilt bakım uygulamalarından biri olan ‘Hydrafacial’ hakkında bilgiler verdi.

Yaşlanma karşıtı etkileriyle gündemde olan Hydrafacial cilt bakımının uygulanması, kimlere yapıldığı, nasıl uygulandığı ile ilgili bilgiler veren Eslife Güzellik Merkezi İşletmecisi Eda Üstün Arsak, Hydrafacial faydalarının yapıldığı ilk andan itibaren etkisini gösterdiğini belirtti.

Hydrafacial cilt bakımının yaşlanma karşıtı bir bakım yöntemi olarak da bilindiğini belirten Eslife Güzellik Merkezi İşletmecisi ve Güzellik Uzmanı Eda Üstün Arsak, “Hydrafacial, cildin yenilenmesine, sivilce ve lekelerin giderilmesine yarayan bir yöntemdir. Vakum sisteminin kullanıldığı bu yöntemde cildin derinlemesine temizlenmesi amaçlanır. Basınçla püskürme işlemi yapan vakumlu başlığı ile cildi, siyah noktalardan, ölü hücrelerden, aşırı yağlı ciltten arındırılmaktadır.

Cildin ihtiyacına göre uygun olan serumlar kullanılarak cilt kırışıklıkları, ince çizgiler, cilt lekeleri ve ton düzensizlikleri, akneleri giderilmektedir. Aynı zamanda cilde antioksidan özellikli solüsyonlar verilerek cilt koruması sağlanmakta ve daha canlı, parlak, aydınlık, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmaktadır. Son teknoloji cihazların kullanıldığı uygulamada kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemekle birlikte tek bir seansta dahi çok iyi sonuç alabilmek mümkün olabilmektedir.

Dört mevsim ve her yaştan kişiye uygulanabilen bu uygulama sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesi en iyi şekilde sağlanır. Cildin elastikiyetinin ve kolajen miktarının artmasını destekler. Bu özelliğinden dolayı da ciltte var olan ince kırışıklıkları yok ederken yeni kırışık oluşumunun önüne geçer.” İfadelerini kullandı.


Yorum Gönder