İGC Yönetimi Payas Belediye Başkanı Altan’ı Ziyaret Etti!

25 Nisan 2024 Perşembe 13:27
Bu haber 55 kez okundu

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı makamında ziyaret ederek yeni dönemde başarı dileklerinde bulundu.

İGC Yönetimi Payas Belediye Başkanı Altan'ı Ziyaret Etti!

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu,  Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ı makamında ziyaret ederek yeni dönemde başarı dileklerinde bulundu.

Yönetim Kurulunu makamında kabul eden Payas Belediye Başkanı Altan, İGC Yönetimini samimi ve güzel bir ortamda ağırladı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Altan, gazetecilerin önemine vurgu yaparak "Gazeteciler, toplumun sesi ve vicdanıdır. Onların tarafsız ve doğru habercilik anlayışı, demokrasimizin güçlenmesinde önemli bir rol oynar." dedi ve gazetecilerin toplumun farklı kesimlerine ulaşma konusundaki çabalarını takdirle karşıladığını belirtti. Ayrıca, gazetecilerin özverili çalışmalarının her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti.

 Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, ziyarette Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ile koordineli çalışmalarına dair görüşlerini de İGC Yönetim Kurulu ile paylaştı. Altan, "Hatay'ın gelişimi ve refahı için büyükşehir belediyemizle uyum içinde çalışacağız. Projelerimizi işbirliği içerisinde koordine ederek, ilimizin her alanda daha da ileriye gitmesini sağlamak ve yaralarlını en kısa zaman diliminde sarmak için omuz omuza çalışacağız" dedi.

İGC Başkanı Diyap Atar, Payas halkının gönlülerinde taht kuran bir Belediye Başkanısınız. İlçe halkının teveccühü sizi yine yeniden başkan yaptı. Halkın size olan güveni Payas’a hizmet olarak dönecektir” dedi.

Başkan Bekir Altan, İGC Yönetim Kurulu Başkanı Diyap Atar ve Yönetim Kurulu üyeleri, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti karşılıklı dile getirerek teşekkür ettiler.

Yorum Gönder