İlçe Devlet Hastanesi Yer Teslimi Önümüzdeki Hafta İçi Yapılıyor

03 Ocak 2021 Pazar 13:58
Bu haber 615 kez okundu

İlçe Devlet Hastanesi Yer Teslimi Önümüzdeki Hafta İçi Yapılıyor...

İlçe Devlet Hastanesi Yer Teslimi Önümüzdeki Hafta İçi Yapılıyor
İlçe Devlet Hastanesi Yer Teslimi Önümüzdeki Hafta İçi Yapılıyor...
Tüm halkımızın merakla beklediği İlçe Devlet Hastanesi ihalesi sonuçlandırılıp sözleşme imzalanırken önümüzdeki hafta içerisinde bakanlıkça ilgili firmaya yer teslimi gerçekleştirileceği bilgisi sağlık teşkilatı yetkililerince müjdelendi.


Araziyi Kaymakam Musa SARI  Milletvekili Abdulkadir ÖZEL ,  ilçe Sağlık Müdürü doktor Yasin YILDIRIM , Ak Parti ilçe Başkanı Bünyamin NAL  yerinde gezip incelerken önümüzdeki hafta içi ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacağı bilgisi verildi.


Milletvekili ÖZEL , yaptığı açıklamada Hatay Milletvekilleri olarak Hatay’ın tüm sağlık yatırımları için Sağlık Bakanlığı’nı adeta markaja aldıklarını ifade ederek Belen Devlet Hastanesi’nin de yer tesliminin yapıldığını ve önümüzdeki hafta içi Arsuz Devlet Hastanesinin de yer tesliminin de yapılarak en kısa zamanda tamamlanması ve hizmete açılması için takipçisi olacaklarını ifade etti. Kaymakam Musa SARI  da emeği bulunan, katkı sunan başta Hatay Valimiz Sayın Rahmi DOĞAN  olmak üzere Milletvekili Abdulkadir ÖZEL  ve sağlık bakanlığı yetkilileri ile il Sağlık Müdürü Doktor Mustafa HAMBOLAT ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.
Yorum Gönder