İskenderun Belediyesi 4.Kitap Günleri Başlıyor

09 Kasım 2022 Çarşamba 12:52
Bu haber 316 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ‘Belediyemiz tarafından düzenlenen İskenderun 4.Kitap Günleri 11 Kasım 2022 Cuma günü başlıyor’ dedi.

İskenderun Belediyesi 4.Kitap Günleri Başlıyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ‘Belediyemiz tarafından düzenlenen İskenderun 4.Kitap Günleri 11 Kasım 2022 Cuma günü başlıyor’ dedi. 

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlenen kitap günlerine tüm bölge halkını davet etti.

Kitap günlerine yoğun bir ilginin beklendiğini ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” 50 yazar, 70 stant ve 100 yayınevinin katılacağı, dopdolu bir programa sahip olan 4. Kitap Günleri 20 Kasım 2022 Pazar akşamına kadar sürecek. Kitap günlerinde yazarlarımız okurları ile buluşacak. Ayrıca söyleşi programlarımda düzenlenecek. Özellikle gençlere okuma sevgisi aşılamaya yönelik olarak düzenlenen Kitap Günleri’nde birçok ünlü yazar kitaplarını imzalayacak, okurlarıyla söyleşilerde bulunacak” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Geçen sene Atatürk Anıt Alanında düzenlemiş olduğumuz kitap günleri ilçe ve il dışından bir çok ziyaretçiyi ağırlamıştı. Okuma alışkanlığı çok önemli. İnşallah yine faydalı bir çalışmaya imza atacağız. Her anında kitap olan dolu dolu bir fuar geçireceğimizi ümit ediyorum. Tüm halkımız kitap fuarımıza davetlidir.” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder