İskenderun Beşiktaşlılar Derneği'nden 100. Yıla Özel Tişört

27 Ekim 2023 Cuma 17:47
Bu haber 150 kez okundu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yıl coşkusu Türkiye’nin en ucra köşelerinde bile büyük bir heyecanla kutlanıyor.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği'nden 100. Yıla Özel Tişört

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yıl coşkusu Türkiye’nin en ucra köşelerinde bile büyük bir heyecanla kutlanıyor.

Hatay’ın Arsuz İlçesinde Yukarı Kepirce okulu öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına coşku ile hazırlanırken, İskenderun Beşiktaşlılar Derneğinden Atatürk ve 100.Yıl baskılı t-shirt desteği geldi.

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetim Kurulu üyeleri, okul bahçesinde prova yapan çocukları ziyaret ederek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları provasını izledi.

Yukarı Kepirce Okul Müdiresi Sinem Berkil, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal’a derneğin yapmış olduğu destekten dolayı çok teşekkür etti. Müdür Berkil, "Burası Şehir merkezine uzak bir okul bu nedenle maddi imkanlarımız da gerçekten iyi değil 29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamak için çok heyecanla çalışıyoruz ancak tek tip t-shirt olmasını istiyorduk . Başkanımız Sedat Uysal Bey’e ulaştım ve hemen gereğini yaptı kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Okula ve öğrencilerine yaptığı katkılardan dolayı Başkan Sedat Uysal’a yönetimi adına teşekkür plaketi verdi.

Başkan Sedat Uysal ise, “Bugün burada olmak ve bu çocukların mutluluklarını görmek gerçekten beni ve yönetimimi çok mutlu etti. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılını geleceğimiz olan çocuklarımızla kutlamak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Çocuklarımızın bulunduğu her yer güzeldir. Bu vesileyle elimizden geldiğince bu tür ihtiyaçlara dernek olarak destek olmaya çalışacağız" dedi .

Okulda bulunan tüm öğrencilerin giydikleri tshirtler ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  kutlamasının provası gerçekleştirildi. Yapılan gösterileri İskenderun Beşiktaşlılar Derneği  yönetimi  de duyguyla izledi.

Öğrencilerin yaptığı gösteriler sonrası ise program sona erdi.Yorum Gönder