İskenderun Fenerbahçeliler Derneğinden Ramazan Kolisi

10 Nisan 2023 Pazartesi 15:57
Bu haber 360 kez okundu

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Deprem bölgesinde yardımlarına devam ediyor.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneğinden Ramazan Kolisi

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Deprem bölgesinde yardımlarına devam ediyor.

İskenderun'da depremzedelere yardımlarda bulunan İskenderun Fenerbahçeliler Derneği bugünde 128 aileye Ramazan kolisi dağıttı.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği geleneksel olarak her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da depremzedelere Ramazan kolisi yardımında bulundu.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen dağıtım esnasında yaptığı açıklamada, asrın felaketine uğrayan kentimizde mağdur ihtiyaç sahibi ailelere 7 Şubat’tan bu yana yaptığımız gıda, hijyenik malzeme, giysi, çadır, odun, kömür ve su dağıtımının yanı sıra mübarek Ramazan ayında da erzak kolisi dağıttıklarını ve ihtiyaç sahiplerine yardımlarının devam edeceğini söyledi.

Zor günlerde yardımlaşmanın insani bir görev olduğuna vurgu yapan Başkan Düzen, imkanı olan tüm iş insanları ile sivil toplum kuruluşlarının bu konuya odaklanmalarını ve son günlerde azalan yardımların artarak devam etmesi gerektiğini belirterek iş insanlarına çağrıda bulundu.

Deprem bölgesindeki insanların unutulmaması gerektiğinin altını çizen Başkan Düzen, ne seçimin ne de başka bir şeyin yaşanan felaketin önüne geçmemesi gerektiğini söyledi.

Yorum Gönder