banner48

banner61

banner50

banner62

banner52

banner53

banner55

banner56

banner57

banner58

banner59

banner60

banner49

banner63

banner51

İskenderun Gençlik Merkezi Patili Dostlarının Yanında

04 Ekim 2022 Salı 16:09
Bu haber 127 kez okundu

İskenderun Gençlik Merkezi Sevgi ve Merhamet Timinin alt grubu #PaTim olarak iki buçuk yıldır her hafta düzenli olarak besledikleri patili dostlarını 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin genç gönüllüleriyle beslemeye gitti.

İskenderun Gençlik Merkezi Patili Dostlarının Yanında

İskenderun Gençlik Merkezi Sevgi ve Merhamet Timinin alt grubu #PaTim olarak iki buçuk yıldır her hafta düzenli olarak besledikleri patili dostlarını 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Gününde İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin genç gönüllüleriyle beslemeye gitti. Öğrenciler evlerinden getirdikleri yiyeceklerle İskenderun’un Çankaya Mahallesi bölgesinde bir başına yaşayan köpekleri kendi elleriyle beslerken, kendi gönüllerini de sevgiyle besledi. İskenderun Gençlik Merkezi sadece 4 Ekim’de değil her zaman hayvan dostlarımıza yönelik proje ve faaliyetler yürüttüğü, kışın yabani hayvanlar için dağa, kuşlar için ağaçlara asılan yiyecekler götürdüklerini, sadece besleme ile kalmayıp hasta olan hayvanlar için de ellerinden geleni yaptıklarının bilgisini vererek gençleri bilgilendirdi.

Günün anlam ve önemine yönelik açıklama yapan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ; İskenderun Gençlik Merkezinin hayvan dostu bir merkez olduğunu, Gençlik Merkezlerinin halihazırda Gönüllü Patisininde olduğunu, gelen bütün gençlere bunun bilincini vermek için ellerinden geleni yaptıklarını, hayvan dostlarımıza yönelik projelerin 4 Ekime özel olmadığını belirterek beleme faaliyetine katılan İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.

Bizler de unutmayalım ki hayvan dostlarımız doyduklarında daha mutlu, sevildiklerinde daha huzurlular.

Yorum Gönder