‘İskenderun OSB, Ülkemizin Kalkınmasında Lokomotif Roller Üstleniyor’

21 Mart 2024 Perşembe 17:15
Bu haber 44 kez okundu

Hatay ekonomisine çok büyük katkıları olan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, OSB yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı ve yönetim kurulu ile görüştü.

‘İskenderun OSB, Ülkemizin Kalkınmasında Lokomotif Roller Üstleniyor'

Hatay ekonomisine çok büyük katkıları olan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, OSB yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı ve yönetim kurulu ile görüştü.

Ev sahipliğinden dolayı OSB yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Tosyalı’ya memnuniyetini dile getiren İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, “Sanayi kuruluşlarımız ülkemizin ve ülke ekonominin can damarıdır. İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ülke kalkınmasında lokomotif rol üslenmektedir. Hem üretim hem de bölgede yarattığınız istihdamdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Bu ziyaretler, sadece bir seçim kampanyası değil, aynı zamanda sizlerin sektördeki önemini ve katkılarınıza kamuoyunda dikkat çekmek için de bizlere bir fırsat sunuyor. Bölgemizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarımızın sosyal sorumluluk adına bölgemize ve bölge insanımıza katkıları büyüktür” dedi.

OSB yönetim Kurulu Başkanı E. Ayhan Tosyalı, Duduoğlu ve ekibini ağılamaktan dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek başarılar diledi.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu'na CHP İskenderun İlçe Başkanı Hüseyin Derin, Belediye Meclis üye adayları ve partililer eşlik etti.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, ekonominin ve üretimin kalbi İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren fabrika ve tesislerinde işçi ve işverenleri ziyaret etti.

Akfil filtre, Yazıcı Demir Çelik fabrikası, Sarıseki Alan Bot Fabrika Ziyareti, Odak Ambalaj Fabrikası ve FMS Form Metal Fabrika, Eryas Olivin Fabrikasını beraberindeki heyet ile ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, sanayici ve sanayi tesislerinde çalışan işçilere buluştu.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, “Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Emek ve alın teri kutsaldır. Bu yönde çabamız ve gayretimiz tüm işçi kardeşlerimizin, ülkemizin ve halkımızın daha iyi yaşam koşullarını oluşturmaktır" dedi.


Yorum Gönder