İskenderun Park Forbes Açılıyor

14 Haziran 2016 Salı 15:17
Bu haber 1819 kez okundu

İskenderun, Yeni Yaşam Merkezi ile 17 Haziran’da Buluşuyor!

İskenderun Park Forbes Açılıyor
Foto galeriye git

 

park forbes1İskenderun, Yeni Yaşam Merkezi ile 17 Haziran’da Buluşuyor!

Türkiye’nin ve Dünyanın en tanınmış ve beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturmaya hazırlanan “Park Forbes”, keyifli konaklama ve alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, otoparkı, ulaşım kolaylığı ile İskenderun’da açılıyor.

İskenderun’a ilk kez gelecek olan giyim ve restoran markaları, fitness ve Spa center’ı, sinema salonları, eğlence alanları ile İskenderun’un yeni yaşam merkezi olmayı hedefleyen Park Forbes’in en büyük farkı bir Turizm Kompleksi içinde yer alması. İskenderun’un merkezinde sahil yolu üzerinde yer alan Park Forbes,  açılacak olduğu günden itibaren konaklama, konferans, alışveriş, eğlence, aktivite, kültür-sanat, yeme içme kompleksleri ile ziyaretçilerine farkını hissettirecek.

Park Forbes, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak; alışveriş hizmetleri, aktivite alanları ve etkinlikleri ile birçok farklı hizmet yer alacak.

Tüm markaların “Exclusive Consept”  mimari anlayışı ile açacakları mağazalar, özel dekorasyonlu iç ve dış alanları, geniş galerileri, rahat ve güvenli alışveriş, dinlenme alanları ile uzun ve keyifli saatler yaşatmak amacıyla özel olarak tasarlandı.

Murat Turistik Tesis Yatırımları Otelcilik A.Ş. firması tarafından 125 Milyon dolar yatırımla, İskenderun bölgesinde hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından kiralama ve yönetimi yapılan Park Forbes, 17 Haziran günü ziyaretçilerini ağırlamaya başlıyor.

park forbes2

İskenderun’un eğlence hayatı ve alışveriş anlayışına yeni bir soluk getiren Park Forbes’da, 7 salonlu, 585 koltuk kapasiteli, tam donanımlı Cinemaximum, beldenin en yeni sinema salonlarını, sinemaseverlerle buluşturacak. Çocuklar ve gençler için alternatif eğlence alanı olan Playland ise 2.000 metrekarelik bir alanda,  birbirinden renkli ve eğlenceli oyun üniteleri ile ön plana çıkacak.

Sağlık ile sosyal yaşamı birleştiren Park Forbes’da ayrıca 2.500 metrekarelik bir alanda en iyi fitness ve spa hizmeti de sunulacak.

Zengin karma markası, sinema salonları, eğlence merkezleri ve aktivite alanları ile İskenderun’un en yeni yaşam merkezi Park Forbes, kolay ulaşılabilir lokasyonu, açık ve kapalı otoparkı ile önemli ölçüde ziyaretçi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kısa bir sürede 5 yıldızlı Hilton Doubletree otel konaklama hizmeti ile yatırım tamamlanmış olacak. İskenderun yıllardır eksikliğini duyduğu ve beklediği 5 yıldızlı yaşam biçimine kavuşmuş olacak.

Yorum Gönder