İskenderun ve Arsuz’un İlk Yoga Stüdyosu Açıldı

21 Haziran 2021 Pazartesi 14:51
Bu haber 210 kez okundu

Uzun yıllardan beri bölgede eksikliği hissedilen YOGATUNE Studio açıldı. İskenderun ve Arsuz’da ilk olma özelliğini taşıyan YOGATUNE Studio; otantik bahçesi, doğal, sıcacık enerjisi ve minimalist konseptiyle öne çıkıyor.

İskenderun ve Arsuz'un İlk Yoga Stüdyosu Açıldı

Uzun yıllardan beri bölgede eksikliği hissedilen YOGATUNE Studio açıldı. İskenderun ve Arsuz’da ilk olma özelliğini taşıyan YOGATUNE Studio; otantik bahçesi, doğal, sıcacık enerjisi ve minimalist konseptiyle öne çıkıyor.

Karaağaç’ta hizmet vermeye başlayan YOGATUNE Studio’nun Kurucusu Eğitmen Tuğba Patlar Sarı; yogayı merak eden herkesi stüdyoya davet ederek; “Yogaseverler için keyifli bir ortam hazırladık. İçinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde merkezde gereken tüm sağlık önlemlerini titizlikle yerine getirmiş bulunmaktayız. Stüdyomuzda özel ve grup dersleri ile hamileler, çocuklar, çiftler, 60 yaş üstü kişiler, aileler ve ofis çalışanları için yoga çalışmaları da yer almakta. Stüdyomuzda meditasyon çalışmaları, nefes egzersizleri, kundalini yoga, yin yoga, yoga terapi, yoga dans gibi farklı teknikteki dersler de yer alıyor” dedi.

Birçok etkinlik ile bölgede kendi alanında tek olma yolunda ilerleyen YOGATUNE Stüdyoda, 21 Haziran Dünya Yoga Günü nedeniyle özel olarak düzenlediği ücretsiz yoga derslerinde tüm yogaseverleri stüdyosunda ağırlayacağını ifade eden Eğitmen Tuğba Patlar Sarı, yaklaşık bir saat sürecek yoga dersi ile yoga gününü kutlayacaklarını da sözlerine ekledi.

YOGATUNE Studio olarak Sekiz Oda Arsuz Otel de Yoga kampı düzenleyeceklerini ifade eden Sarı, 6-8 Ağustos’ta Adana’nın Yoga Eğitmenlerinden Yeliz Köker ile birlikte yoga ve tatil kampında yogaseverlerle buluşacağız. Doğa ile iç içe, doyasıya yoga yapıp, meditasyon ve nefes çalışmalarıyla şifalandığımız, havuz başında keyifli sohbetlerimiz ile dinlendiğimiz ve eğlendiğimiz bir yoga tatil kampı düzenliyoruz. Tüm yoga severleri kampımıza bekliyoruz” dedi.

Karaağaç Konarlı Mahallesinde Bahçeşehir Koleji civarında yogaseverlerle buluşmaya başlayan Stüdyoya, 05389788802 telefon numarasından ve yogatunestudio instagram adresinden ulaşılabilir.
Yorum Gönder