İskenderun'da Kültür ve Sanat Etkinliklerine Davetlisiniz

12 Mayıs 2022 Perşembe 16:49
Bu haber 187 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hafta sonu yapılacak olan etkinlikler hakkında basın açıklaması yaptı.

İskenderun'da Kültür ve Sanat Etkinliklerine Davetlisiniz

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hafta sonu yapılacak olan etkinlikler hakkında basın açıklaması yaptı.

Dolu dolu etkinlikler olduğunu kaydeden Başkan Tosyalı, önce Ordu spor İskenderun spor karşılaşmasında turuncu mavili ekibimize başarılar dileyerek, 2. lige çıkacağına canı gönülden inandığını belirtti.

Başkan Tosyalı ayrıca Türk Yıldızları gösterisi, 19 Mayıs gençlik konserleriyle İskenderunluların hafta sonu kültür ve sanat etkinlikleri ile buluşacağının altını çizdi.

Tüm İskenderun halkını, yarı final maçını birlikte izlemeye, hafta sonu gerçekleştirilecek etkinlik ve konserlere davet eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Bu hafta sonu gençlerimiz ve değerli hemşerilerimiz için birçok aktivite ve konser düzenliyoruz. İkinci lig yolunda play-off müsabakasına çıkacak olan İskenderun sporumuzun 52 Orduspor ile oynayacağı müsabakayı Atatürk Anıt Alanına kuracağımız dev ekranda canlı olarak yayınlayacağız. Sizlerin aracılığıyla İskenderun sporumuza bir kez daha başarılar diliyorum.

14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da tüm hemşerilerimizi sahil bandında düzenlenecek olan Türk Yıldızları gösterisini izlemeye davet ediyorum. Ayrıca yine 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21.30’da gençlik haftası dolayısıyla Atatürk Anıt alanında düzenleyeceğimiz Gece Yolcuları konserine tüm bölge halkını davet ediyorum. 15 Mayıs Pazar günü saat 17.00’de Atatürk anıt alanında gerçekleştirilecek olan uçurtma şenliği etkinliğine tüm çocuklarımızı ve ailelerini davet ediyoruz. Aynı gün akşamı saat 20.00’da musiki derneğimizin ve Adana Öğretmenler Korosu tarafından gerçekleşecek olan Kardeş Korolar Konseri ve 21.30’daki Zakkum konserine de tüm halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.Yorum Gönder