banner45

İskenderun’un ‘Güneş’inden Mega Medya’ya Tebrik Ziyareti

29 Temmuz 2022 Cuma 12:39
Bu haber 46 kez okundu

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, MEGA Medya Grubu’nun 28. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

İskenderun'un ‘Güneş'inden Mega Medya'ya Tebrik Ziyareti

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, MEGA Medya Grubu’nun 28. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Mega Medya Grubu Stüdyolarında gerçekleştirilen ziyarette İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i, Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun, Arçelik Uygunlar Ltd. Şirketi Genel Müdürü Ahmet Seküçoğlu, ‘Güneyin İncisi’ Programı Yapımcısı Emirhan Atar, ‘Psikoloji Saati’ programı yapımcısı Uğur Seküçoğlu, Mega Medya Grubu çalışanları Mustafa Mert, Şirvan Selçuk ve Ali Kemal Zerenli karşıladı. 

Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun ve Mega Medya ekibiyle sohbet ortamında bir araya gelen İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, MEGA Medya’nın 28. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak başarılar diledi.

İskenderun’da asayiş ve güvenliğin sağlanmasında büyük katkı sağlaması ve tebrik ziyaretinden dolayı İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’e teşekkürlerini dile getiren Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun, “Hızla değişen teknoloji ile birlikte kendimizi yenilemeye ve yayın grubumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Günümüz sosyal medya mecrasında, Mega Haber Gazetesi, www.megamedya.org ve www.hataybasin.com haber sitelerimiz, www.megaradyoiskenderun.com ve www.megatviskenderun.com internet yayın kuruluşlarımız ile birlikte Mega Medya Grubu olarak değerli takipçilerimizin güveni ve desteğiyle daha güçlü bir şekilde yayın hayatımıza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

İskenderun’da ki asayiş ve güncel konuların konuşulduğu ziyaret sonunda hatıra defterini imzalayan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş Mega Medya çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorum Gönder