banner45

İSTE’den Sektöre

03 Mart 2022 Perşembe 10:17
Bu haber 78 kez okundu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Turizm Fakültesi öğrencileri Ela Excellence Resort Belek yöneticileri ile bir araya geldi.

İSTE'den Sektöre

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Turizm Fakültesi öğrencileri Ela Excellence Resort Belek yöneticileri ile bir araya geldi.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Turizm Fakültesi’ne 2 Mart Çarşamba günü Ela Excellence Resort Belek yöneticileri konuk oldu. Turizm Sektöründe istihdam ve kariyer fırsatları sunan etkinlikte Ela Excellence yöneticileri İşletmede Mesleki Eğitim (İME) ile öğrencilerin teorik bilgilerini uygulamaya dönüştürebileceğini anlattı. Müşteri odaklı hizmet anlayışının sektörün insan kaynaklarını da kapsadığını vurgulayan kurum yetkilileri öğrencileri firmalarının bir parçası olmaya davet etti.

İşletmede mesleki eğitimlerin deneyim kazandırma odaklı olduğunu vurgulayan yetkililer staj için kendilerini tercih eden öğrencilere sunulacak olan fiziksel imkanlardan bahsetti. Yetkili, yaptığı sunumun ardından sahada operasyon içinde olacak, uygulama yapacak öğrencilerin sorularını yanıtladı. Etkinlik sonrasında ilgili öğrenciler iş ve staj başvurusu için form doldurdu.

Yapılan etkinliğe öğrenciler, akademisyenler ve sektörden isimler katılım sağladı.


Yorum Gönder