banner48

banner61

banner50

banner62

banner52

banner53

banner55

banner56

banner57

banner58

banner59

banner60

banner49

banner63

banner51

İTSO Başkanı Yılmaz’dan Sektörel’e Kutlama Ziyareti

05 Eylül 2022 Pazartesi 13:54
Bu haber 136 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, ziyaret ettiği Sektörel Aylık Ekonomi Dergisinin 14. Yılını kutladı.

İTSO Başkanı Yılmaz'dan Sektörel'e Kutlama Ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, ziyaret ettiği Sektörel Aylık Ekonomi Dergisinin 14. Yılını kutladı.

Sektörel Aylık Ekonomi Dergisi İmtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ ile yayın kurulu tarafından konuk edilen İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Levent Hakkı Yılmaz ile Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter karşılıklı sohbet etme imkanı buldu.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Levent Hakkı Yılmaz, 13 yılı geride bırakarak 14. Yılına giren, yayın hayatına başladığı günden buyana her ay farklı sektörleri gündeme taşıyarak bölge ekonomisine yön veren kuruluşları okurla buluşturan, doğru ve ilkeli yayın yapan Sektörel ekibini kutladı.

İskenderun’da 7 bini aşkın üyesi bulunan İTSO yönetiminin bölgenin sosyo-ekonomisine katkı verdiğini belirten Başkan Levent Hakkı Yılmaz “22 Yıldır Ticaret ve Sanayi Odasında hem yöneticilik hem de başkanlık dönemimde üyelerimiz olsun olmasın, tüm işletmelerin yarında yer aldık, sorunlarına çözüm ortağı olduk. Ayrıca odamız özellikle İskenderun sosyo-ekonomik gelişimine, eğitimine, kültürüne katkılar verdik, vermeye de devam ediyoruz. Bizim önceliğimiz eğitim, bu yönde her türlü talebe cevap vermeye çalışıyoruz. Özellikle İSTE’nin kuruluşundan buyana yapılanması ve projelerine ekonomik desteğimiz hep oldu, halen de sürdürüyoruz” diye konuştu.  

İTSO yönetimi olarak verdikleri hizmetlerde basını hep yanlarında gördüklerinin de altını çizen Başkan Levent Hakkı Yılmaz “Başta Sektörel dergimiz olmak üzere, kent basınının bizlere verdiği desteklerde dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Sektörel Aylık Ekonomi Dergisi İmtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ ile yayın kurulu da, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile Başkan yardımcısı Muhsin Yeter’e bugüne kadar verdikleri destek ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Yorum Gönder