İTSO Yönetiminden Rektör Depci’ye Ziyaret

20 Ocak 2023 Cuma 12:14
Bu haber 294 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci’yi makamında ziyaret etti.

İTSO Yönetiminden Rektör Depci'ye Ziyaret

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci’yi  makamında ziyaret etti.

İskenderun Teknik Üniversitenin kurulmasından bu yana her daim destek olan ve bir çok fakültenin gelmesine öncülük eden İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci’yi ziyaret ettiler.

İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Tolga Depci, Doç.Dr.Ersin Bahçeci, İSTE Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlisi aynı zamanda İTSO Disiplin Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu ile birlikte gerçekleşen ziyarette,  İskenderun Teknik Üniversitesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte gerçekleştirdikleri projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner, Meclis Başkanı Zeki Altun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sedat Uysal, Levent Çam, Nedim Şaban, Yılmaz Çağan, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.


Yorum Gönder