İTSO’DAN EMNİYET GENEL MÜDÜRÜNE ZİYARET

12 Şubat 2016 Cuma 13:04
Bu haber 633 kez okundu

İTSO Yönetimi Emniyet Genel Müdürü Lekesizi ziyaret etti.

İTSO'DAN EMNİYET GENEL MÜDÜRÜNE  ZİYARET

 İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin Lekesiz’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin Lekesiz, Hatay’da hizmet yapmanın her zaman onurunu yaşadığını ve İTSO’nun da her  zaman büyük desteğini gördüklerini vurguladı. Ziyarette ağırlıklı olarak Hatay ekonomisi ve  Suriye sınırında yaşanan sorunlar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent  Hakkı Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında ise, “Görev yaptığınız süre içerisinde sizileri her zaman yanımızda gördük. Özellikle İskenderun’a vakit ayırmanız, İskenderun için ayrı bir değer diye düşünüyorum. Sanayicisinden, iş adamına, esnafına kadar  halkımızın her zaman yanınızda oldunuz.

Bu vesile ile sizleri her zaman Hatay’da görmekten onur duyarız” şeklinde ifadelere yer verdi.  Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin Lekesiz’in ziyaretinde
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan Yardımcıları Mahir Taner, Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Özcan Aslan, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Necat Özkaya, Gassan Kuran, Bülent Seküçoğlu, Adnan Mursaloğlu, Mehmet Ali Bulut ve İTSO Genel sekreter vekili Figen Gül Dönmez hazır bulundular.

Yorum Gönder