İTSO’dan Ziraat Bankasına Ziyaret

05 Ekim 2023 Perşembe 11:07
Bu haber 202 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Yalçın ve 3.Meslek Komite Başkanı Hasan F.Keskin, Ziraat Bankası İskenderun Şubesini ziyaret ettiler.

İTSO'dan Ziraat Bankasına Ziyaret

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Yalçın ve 3.Meslek Komite Başkanı Hasan F.Keskin,  Ziraat Bankası İskenderun Şubesini ziyaret ettiler.

6 Şubat tarihinde şehrimizde meydana gelen deprem felaketi sonrasında Kobileri ayağa kaldırmak ve  bölge ekonomisinin canlanmasına yardımcı olmak üzere  işletmelere sağlanan  kredi ve desteklerin görüşüldüğü ziyaret, karşılıklı sohbet ortamında geçti.

İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez, Genel Sekreter Yardımcısı Dilek Yalçın ve 3.Meslek Komite Başkanı Hasan F.Keskin’e nazik ziyaretleri için teşekkür eden Ziraat Bankası İskenderun Şube müdürü Oğuz Ziylan; “Ziraat Bankasının Türkiye genelinde olduğu gibi şehrimizde de ülke ekonomisine katkı sağlayan Kobilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Bölgemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında kurum olarak hızla toparlanıp işletmelerimize deprem sürecinde kredi desteği sağladık. Ziraat Bankası olarak bu desteklerimiz devam edecek” dedi.

Yorum Gönder