İTSO’nun Ev Sahipliğinde İskenderun Belediyesi İmar Müdürlüğünden Toplantı

20 Aralık 2021 Pazartesi 19:26
Bu haber 70 kez okundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde İskenderun Belediyesi İmar Müdürlüğü tarafından değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İTSO'nun Ev Sahipliğinde İskenderun Belediyesi İmar Müdürlüğünden Toplantı

Belediye Başkan Yardımcısı Dokuzoğlu, ”Talepler Değerlendirilecek”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde İskenderun Belediyesi İmar Müdürlüğü tarafından değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 19. Meslek Komitesinin talebi üzerinde İskenderun Belediyesince şehrin genel imar konuları ele alındı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı M.Ali Dokuzoğlu, “İskenderun Ticaret ve Sanayi Odamızın talebi doğrultusunda bu gün buradayız. İskenderun Belediyesi olarak, İmar Müdürlüğümüz olarak, İmar Müdürlüğüne bağlı  Şehir Planlama Müdürlüğü olarak buradayız sizlerin talepleri doğrultusunda hareket edeceğiz ve taleplerinizi değerlendireceğiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrin imar sorunları ile ilgili yakından ilgileniyoruz. Yeni İmar Planını devreye soktuk. Eksik kalan imar çalışmalarımız devam ediyor. İmarın dışında müteahhit arkadaşlardan gelen sorular var. İmar Çapı, otopark ile ilgili konular var. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına bizleri sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantıya katılan İTSO Meclis üyeleri 19. Meslek Komite üyeleri şehrin başta otopark olmak üzere diğer imar sorunları  hakkında görüşlerini belirttiler.  Toplantıya ayrıca Mimarlar ve Mühendisler Odasına bağlı üyeler ve İnşaat Mühendisleri de katılım gösterdiler.
 

Yorum Gönder