Kadın İstihdamına Katkıda ‘Gelişim’e Ödül

09 Mart 2021 Salı 16:29
Bu haber 482 kez okundu

İskenderun Gelişim Hastanesi’ne, ‘Kadın İstihdamı’ konusunda başarılı çalışmaları nedeniyle SGK Hatay İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Kadın İstihdamına Katkıda ‘Gelişim'e Ödül

İskenderun Gelişim Hastanesi’ne, ‘Kadın İstihdamı’ konusunda başarılı çalışmaları nedeniyle SGK Hatay İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Gelişim Hastanesi’nde gerçekleşen plaket törenine; SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal, İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel, Genel Koordinatör Ozan Yaşar, Başhekim Uzm. Dr. Emin Turhan, Genel Müdür Yardımcısı Tülay Kulu katıldı.

‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla tüm kadınların gününü kutlayan SGK İl Müdürü Bal, yapmış olduğu konuşmasında, “İskenderun Gelişim Hastanesi olarak, kadın istihdamına sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Bu vesileyle tüm emekçi kadınlarımızın gününü kutluyorum” dedi.

“Kadın İstihdamına Yönelik Çalışmalarımız Devam Edecek”

İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar ise, SGK Hatay İl Müdür Hamit Bal ve İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel’e teşekkürlerini sunarak, “Kadınların, ekonomik ve toplumsal açıdan iş hayatında yer alması için Gelişim ve Palmiye Hastaneleri olarak üzerimize düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazırız. Bu özel günde, kadın istihdamına yönelik ödüllendirilmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Yorum Gönder