‘Kardelenler Açarken’ Filmi Gösterime Girdi

29 Temmuz 2021 Perşembe 15:04
Bu haber 51 kez okundu

Çekimleri İskenderun'da yapılmış olan ve engelli vatandaşlara destek olması amaçlanan 'Kardelenler Açarken Filmi'nin ilk gösterimi yapıldı.

‘Kardelenler Açarken' Filmi Gösterime Girdi

Çekimleri İskenderun'da yapılmış olan ve engelli vatandaşlara destek olması amaçlanan 'Kardelenler Açarken Filmi'nin ilk gösterimi yapıldı.

İskenderun Belediyesi'nin katkılarıyla; Belediye Kültür Saray’ında gösterime giren ve İskenderunlu vatandaşlar tarafından merakla beklenen Kardelen Açarken Filmi'nin kokteyl gecesi yapıldı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Hatay Baro Baskanı Hüseyin Cihat Açıkalın, İskenderun Turizm Derneği Sabahattin Uygun, İTSO başkan yardımcısı Muhsin Yeter,mahalle muhtarları, basın mensupları ve bir çok davetlinin katıldığı gecede; Başkan Tosyalı tarafından pasta kesimi gerçekleştirildi.

Belediye Kültür Sarayında düzenlenen Kokteyl ’de; Pasta kesiminin ardından toplantı salonuna geçen misafirler, filmin tadını doyasıya çıkardı.

Kokteyl sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Tosyalı," Film ve oyuncu kadrosundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; İskenderun Belediyesi olarak bu tür girişimlerin her zaman destekçisi olacağız" dedi.

Kardelenler Açarken Filmi'nin yapımcısı Volkan Acıoğlu, Başkan Tosyalı ve filme ilgi gösteren İskenderunlu vatandaşlara teşekkür ettiği konuşmasında; " Film'den elde edilen gelirler bir kısmı ile engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye bağışlayacağız." dedi.

Salı, perşembe, pazar günleri gösterimde olacak film, üç hafta boyunca İskenderunlu vatandaşlar ile buluşacak.
Yorum Gönder