banner48

banner61

banner50

banner62

banner52

banner53

banner55

banner56

banner57

banner58

banner59

banner60

banner49

banner63

banner51

Kaymakam Demiryürek ‘Noel Bayramı’nı Kutladı

26 Aralık 2022 Pazartesi 11:40
Bu haber 65 kez okundu

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Hıristiyanların en önemli iki büyük bayramlarından biri olan ‘Noel Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı.

Kaymakam Demiryürek ‘Noel Bayramı'nı Kutladı

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Hıristiyanların en önemli iki büyük bayramlarından biri olan ‘Noel Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı.

Kaymakam Demiryürek mesajında şu ifadelere yer verdi; “İçinde bulunduğumuz bu müstesna günler Hristiyan vatandaşlarımız için özel bir anlam ifade etmekte ve Noel’i karşılamanın tatlı heyecanını ve kıvancını yaşamaktadırlar.

Yaşadığımız topraklar bin yıllardır barışın ve huzurun, yurdu olmuş; din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetilmeden saygı ve sevginin esas alındığı bir medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Öyle ki dünya barışına örnek teşkil edecek nitelikte, kimsenin inancına, kültürüne bakılmaksızın komşusuna gülümsediği bu topraklarda birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde önemli ve özel günlerimizi hep birlikte idrak etmenin sevincini yaşamaktayız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Noel'in tüm Hristiyan vatandaşlarımıza huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, hiçbir ayrım gözetmeden yüzyıllardır bu topraklarda bir arada yaşadığımız Hristiyan vatandaşlarımızın Noel Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyor, mutluluk ve esenlikler diliyorum.”

Yorum Gönder