Kaymakam Demiryürek’ten İTSO’ya Ziyaret

19 Eylül 2022 Pazartesi 13:58
Bu haber 261 kez okundu

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiyürek İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu.

Kaymakam Demiryürek'ten İTSO'ya Ziyaret

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiyürek   İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına iadeyi ziyarette bulundu.

İstanbul/Üsküdar Kaymakamı olarak görev ifa etmekte iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle “Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi" ile İskenderun’a atanan Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’i  İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri nezaketle karşıladı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ekonomisi ve güncel konular hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Odamız ile İskenderun Kaymakamlığı olarak birçok önemli projelerde yer aldık. Sizlerle de birlikte çalışmaktan onur duyarız” dedi.

Ziyaretin anısına İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, daha önce görev yaptığı “Üsküdar’daki Tarihi Okullar” adlı kitabı İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a takdim ederken, İTSO Başkanı Yılmaz’da Kaymakam Demiryürek’e günün anısına plaket takdim etti.

İskenderun Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Yusuf Yılmaz Hıdır Güneş ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.Yorum Gönder