Kilis Kültür Derneği’nden İGC’ye Ziyaret

13 Kasım 2021 Cumartesi 13:40
Bu haber 58 kez okundu

İskenderun Kilis Kültür Derneği Başkanı F. Filiz Gülşen ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kilis Kültür Derneği'nden İGC'ye Ziyaret

İskenderun Kilis Kültür Derneği Başkanı F. Filiz Gülşen ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Federasyon toplantısı nedeniyle Trabzon’da bulunan İGC Başkanı Diyap Atar’ın katılamadığı ziyarette, İskenderun Kilis Kültür Derneği yönetimini, İGC başkan yardımcıları Sabahattin Uygun, Yılmaz Akpınar ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

İskenderun basınının şehrin gelişimi için çok önemli katkılar yaptığını vurgulayan Kilis Kültür Derneği Başkanı F. Filiz Gülşen, “İskenderun basını hakikaten her zaman yapıcı olmuştur. Gazeteci arkadaşlarımızın olaylara bakışını son derece pozitif olarak görüyorum. Şehrimize sunduğunuz bu güzel katkı için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. İskenderun Kilis Kültür Derneği olarak yeni yönetim kurulu üyelerinize başarılar dilerim” dedi.


Yorum Gönder