Kumlu’da Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

02 Kasım 2023 Perşembe 15:55
Bu haber 199 kez okundu

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, ilçedeki tüm mahallelerde ayrım yapılmadan hizmetlerin aralıksız şekilde sürdüğünü belirtti.

Kumlu'da Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, ilçedeki tüm mahallelerde ayrım yapılmadan hizmetlerin aralıksız şekilde sürdüğünü belirtti.

Vatandaşların ihtiyaçlarına uygun çözümlerle hizmet ürettiklerinin altını çizen Başkan Deli, ilçede gerçekleşen çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Kumlu Merkezde temizlik hiç durmadan devam ediyor. Gelişigüzel çöp konteynırlarının boş olmasına rağmen konteynırın yanına yönüne sokağın her bir tarafına çöp ve molozların atılmasından dolayı personelimiz ve diğer vatandaşlarımız sürekli mağduriyet halindedir. Çevremizi temiz tutmak birlikte atılacak adımlarla ve duyarlılıkla olacaktır. Emeği geçen personelimize teşekkür ediyor, vatandaşlarımızdan bu konuda destek bekliyoruz. Eş zamanlı olarak hem merkezde hem de mahallelerimizde temizlik faaliyetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Sıralamalı olarak devam eden faaliyetlerimiz son kalan 4 mahallemizden sonra sona erecektir. Emeği geçen tüm personelimize teker teker teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar, gerçekleşen çalışmalardan memnun olduklarını belirterek Başkan Deli ve tüm personellere teşekkür ettiler.

Yorum Gönder