Kütüphane'de Turizm Temalı Sergi!

21 Nisan 2022 Perşembe 13:42
Bu haber 756 kez okundu

İskenderun Halk Kütüphanesi'nde 15-22 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında kitap sergisi açıldı.

Kütüphane'de Turizm Temalı Sergi!

İskenderun Halk Kütüphanesi'nde 15-22 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında kitap sergisi açıldı.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in maiyetinde görevli bulunan Kaymakam Adayı Cezmi Kandemir, İskenderun İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nebil Özdemir, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun Turizm Danışma Bürosu Sorumlusu Ayla Mutluay’ın katılımıyla gerçekleşen sergi açılışında Kaymakam Adayı Kandemir, Kütüphane Müdürü Özdemir’den kütüphane hakkında bilgiler aldı.

Söz konusu açılış programına; İskenderun Kaymakam Adayı   Cezmi   Kandemir’in yanı sıra   Belen   Kaymakam    Adayı   Muhammet Cengiz, İskenderun Turizm Danışma Bürosu Yetkilisi Ayla Mutluay, İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Sabahattin Uygun katıldı.

İlçe Halk Kütüphanesinin geçici bir süreliğine burada olduğunu ve yeni kütüphane yerinin ihalesinin yapıldığını belirten İSTUDER Başkanı Sabahattin Uygun ; “15-22 Nisan Turizm Haftamız, etkinliklerimiz sürüyor. Bugün de İlçe Halk Kütüphanemizdeki kitap sergimizi açmaya geldik. Turizmle ilgili kitaplarımızın sergilendiği çok güzel bir sergi. Etkinliklerimiz 22 Nisan’a kadar devam edecek, 23 Nisan’ı da bağlayıp, turizm haftamızı bitireceğiz” dedi.

Yorum Gönder