banner45

Milletvekili Özel ve Başkan Tosyalı, ‘Şehrin Çocukları’nın Yanında

19 Temmuz 2022 Salı 14:54
Bu haber 70 kez okundu

Yıldırımtepe Mahallesi’nde bulunan halı sahada ‘Şehrin Çocukları’ adı altında gerçekleştirilen sportif etkinliklere çocukların katılımı yoğun şekilde devam ediyor.

Milletvekili Özel ve Başkan Tosyalı, ‘Şehrin Çocukları'nın Yanında

Yıldırımtepe Mahallesi’nde bulunan halı sahada ‘Şehrin Çocukları’ adı altında gerçekleştirilen sportif etkinliklere çocukların katılımı yoğun şekilde devam ediyor.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halı sahada yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Çocukları ziyarete gelen Milletvekili Özel ve Belediye Başkanı Tosyalı meşalelerle karşılandı. Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen Milletvekili Özel ve Belediye Başkanı Tosyalı sahada bulunan tüm çocuklar ve aileleriyle selamlaştı.

Yapılan çalışmalardan bahseden Gönüllü çalıştırıcı Emrah Ceren, “Bölgemizde bulunan çocuklarımızın spora yönelmeleri için Suat Alpaydın başkanımız bizlere ciddi destek verdi. Kendisine teşekkür ediyorum. Burada tek sorunumuz gece ışıklandırması bu konuda başkanımızdan yardım istiyoruz” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Bugün burada gördüğüm manzara beni çok fazlasıyla mutlu etti. Çünkü çocuklarımızın spor sahalarında olması ve aktivitelere katılması çok önemli. Belediye olarak şehrin birçok yerine sosyal tesisler yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Buranın ışıklandırılması konusunda şimdi talimat veriyorum ve hemen yapılacak” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ise “Mahallemiz güzel çocukları sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Sizlerin daha iyi duruma gelmeniz için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Yorum Gönder