Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği’nden İGC’ye Ziyaret

20 Temmuz 2022 Çarşamba 13:55
Bu haber 287 kez okundu

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği'nden İGC'ye Ziyaret

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Sönmez, Gazeteciler Cemiyeti’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Cemiyet Başkanı Diyap Atar ve yönetimine başarı dileklerinde bulundu.

Cemiyet Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulunun karşıladığı İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Sönmez ve yönetim kurulu Başkan yardımcısı Alev Ünal, Sayman Zeynep Kireçdağ, derneğin kuruluşunu yakın zamanda gerçekleştirdiklerini anlatarak dernek çalışmalarından örnekler verdi.

İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Sönmez, Gazetecilerden derneğin çalışmalarını kamuoyuna duyurmak ve tanıtımına öncü olmalarını istedi.

Başkan Sönmez, engelliler haftasında engellilere yönelik etkinliklerinin yanı sıra, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda desteğinde bulunduklarını, ihtiyacı olan ve maddi durumu yetersiz olan ailelerin çocuklarının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

Cemiyet başkanı Diyap Atar, İskenderun Muradiye Mahallesi Yardımlaşma Derneğinin güzel düşüncelerle yola çıktığını belirterek yapılan güzel çalışmaların toplumda örnek olacağını ve farkındalık yaratacağını ifade etti. 


Yorum Gönder