banner45

Mustafa Çöloğlu Güven Tazeledi

14 Şubat 2022 Pazartesi 11:52
Bu haber 83 kez okundu

Olağan Genel kurula giden İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası, tek listeyle yapılan seçimde belirlenen yeni yönetimle Başkan Mustafa Çöloğlu güven tazeledi.

Mustafa Çöloğlu Güven Tazeledi

Olağan Genel kurula giden İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası, tek listeyle yapılan seçimde belirlenen yeni yönetimle Başkan Mustafa Çöloğlu güven tazeledi.  

Olağan Genel Kurula diğer esnaf Oda başkanları ve temsilcileri, çeşitli STK başkanları ve İskenderun belediye meclis üyeleri katılım sağladı.İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası, olağan genel kurulunu yoğun katılım ile gerçekleştirirken tek listeyle aday olan Mustafa Çöloğlu yeniden göreve getirildi. İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, seçim öncesi yaptığı konuşmasında bakkal esnafına seslenerek “Değerli esnaf kardeşlerim, hanımefendiler ve beyefendiler; İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Olağan Genel Kuruluna hepiniz hoş geldiniz. Pandemi nedeniyle esnafımız çok sıkıntılı dönemler geçirdi. Bu zor dönemlerimizde bizlere destek olan oda başkanlarımız, belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız, emniyet müdürü ve jandarmamıza buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Pandemi döneminde sınırlı saatlerde açık olmaktan dolayı diğer meslek dallarına göre şanslıydık. Emniyet güçlerimiz bu konu da bizlere çok yardımcı oldu. Gündemimizde olan elektrik faturaları esnafımız için büyük bir problem. Bir diğer konu da perakende yasası. Bu yasanın acilen çıkması gerekiyor. Bu problemler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Burada bulunan arkadaşlarımdan oylarını kullanmalarını rica ederek, yeni dönemin hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

Yeni Yönetim Kurulu

Üye esnafın oy kullanmasının ardından İskenderun Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanlığına Mustafa Çöloğlu yeniden göreve getirilirken, yönetim kurulu asil üyeleri “Memet Akbaş, Sultan Süleyman Soylu, Hasan Şanlı, Beşir Dursun, Emir Horuz, Caner Ömeroğlu, Semir Tultak, Mehmet Ali Başkara’’ olarak belirlendi.

Yorum Gönder