OFF-ROAD Tutkunları İSTE’de Buluştu

14 Mayıs 2018 Pazartesi 11:59
Bu haber 131 kez okundu

İzleyenlere unutulmaz anlar yaşatan Off-Road Tutkunları, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüste tozu dumana kattı.

OFF-ROAD Tutkunları İSTE'de Buluştu

İzleyenlere unutulmaz anlar yaşatan Off-Road Tutkunları, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüste tozu dumana kattı.

İskenderun Off-Road Kulübü (İSKOFF) Profesyonel Off-Road Üyeleri’nin İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüste hazırlanan parkurda yaptığı gösteri, izleyenleri heyecanlandırdı ve büyüledi. Etkinlikte; Toyota, Nissan ve Hyundai markaları başta olmak üzere çok sayıda özel şirket, arazi tipi araçlarını tanıtma fırsatı buldu.

İSTE’li öğrenciler ve katılımcılar özel olarak hazırlanan parkurda, profesyonel sürücüler eşliğinde arazi ve Off-Road için özel olarak tasarlanmış araçları test ettiler. İSTE Off-Road Organizasyonunun başarı ile yapılmasında kendileri de OFF-ROAD tutkunu olan Doç. Dr. Önder Duysak, Öğretim Görevlisi Menderes Şereflişan, Öğretim Görevlisi Hülya Şereflişan ve Araştırma Görevlisi Ahmet Lütfi Tunçel aktif rol oynadı.

Adrenalin tutkunu seyir meraklılarının bir araya geldiği İSTE Off-Road Organizasyonunda, izleyenlere; araçların teknik özellikleri, kapasiteleri ve manevra kabiliyetleri de tanıtıldı. Hazırlanan stantlarda araçlar hakkında bilgi verilip deneme sürüşleri yaptırıldı.

Gösterileri yapan kulüp yöneticilerine, firma yetkililerine ve organizasyonu yapan İSTE öğretim elemanlarına günün anısına plaket takdim eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli; öğrencilere işinin uzmanı pilotlar gözetiminde sürüş keyfini yaşattıkları için İskenderun Off-Road Kulübü (İSKOFF) yöneticilerine teşekkür etti.

Yorum Gönder