Öğrencilere Kırtasiye Dağıtımı Devam Ediyor

26 Eylül 2018 Çarşamba 14:29
Bu haber 168 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilkokul öğrencilerine kırtasiye dağıtımı yapmaya devam ettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, en büyük yatırımın insana olan yatırım olduğunu belirtti.

Öğrencilere Kırtasiye Dağıtımı Devam Ediyor

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilkokul öğrencilerine kırtasiye dağıtımı yapmaya devam ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, en büyük yatırımın insana olan yatırım olduğunu belirtti.
Kırtasiye Dağıtımı Devam Ediyor

Kültür Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ilkokulları ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye dağıtımı yaptıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar belediyemizin imkânları ölçüsünde eğitime destek olduk olmaya devam edeceğiz. Kentimizdeki ilkokullarda eğitim gören yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye desteğinde bulunmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz kent genelinde ilkokulları ziyaret ederek sınıflarda tek tek öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştiriyor.”dedi.
Elimizden Gelen Gayreti Ortaya Koyuyoruz

İskenderun Belediyesi olarak eğitime ciddi katkılar verdiklerinin de altını çizen Başkan Seyfi Dingil, şöyle devam etti: “Bunu sadece kırtasiye yardımlarıyla bırakmıyoruz. Gördüğünüz gibi okullarımızın çevre düzenlemeleri yapılıyor. Beraberinde okul bahçesinde bazı düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor. Dönem dönem okul müdürümüz ve okul aile birliğimiz aracılığıyla gerek bu okulda gerek başka okullarda ihtiyaçlarla alakalı konular gündeme geliyor ve bunları da imkânlarımız doğrultusunda bir bir gidermeye çalışıyoruz. Elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. ”şeklinde konuştu.

Yorum Gönder