Palmiye Hastanesi Basınla İftarda Buluştu

23 Haziran 2016 Perşembe 12:41
Bu haber 1857 kez okundu

İskenderun Özel Palmiye Hastanesi yönetimi ve doktorları basın mensupları ile iftar davetinde bir araya geldiler. Barış, sevgi ve hoşgörü kenti Hatay da sağlık alanında nitelikli, yüksek standartlı ve etik değerler ışığında güvenilir sağlık hizmeti sunan İskenderun özel palmiye hastanesin'de düzenlenen iftar yemeğine İskenderun başta olmak üzere bölgede görev yapan basın mensupları davet edildi.

Palmiye Hastanesi Basınla İftarda Buluştu

 Palmiye hastanesi yönetim kurulu başkanı Cemil Kirmit Başhekim Yılmaz Şahutoğlu yönetim kurulu üyeleri Serdar Kirmit ve Seval Kirmit Yazar, ve doktor kadrosunun katıldığı yemekte birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Yemek sonrası konuşan Başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu Özel Palmiye Hastanesi olarak nitelikli, yüksek standartlı ve etik değerler ışığında güvenilir sağlık hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Palmiye hastanesi olarak bölgenin sağlık hizmeti ihtiyaçlarına her alanda cevap verme noktasında hastanenin fiziki alanlarını teknik alt yapısını ve hekim kadrosunu büyüttüklerini belirten Şahutoğlu bölge halkının kendilerine gösterdikleri teveccüh nedeni ile son derece memnun olduklarını ve bu ilgi ve güvene layık olacaklarını dile getiren Şahutoğlu çalışanları ile doktorları ile yönetimi ile ve bölge halkı ile birlikte Palmiye hastanesinin büyük bir aile konumuna geldiğini sözlerine ekledi. Şahutoğlu ayrıca bu iftar daveti vesilesi ile yaklaşmakta olan ramazan bayramının halkımıza huzur ve esenlikler getirmesi dileklerinde bulunarak desteklerinden dolayı basın mensuplarına da teşekkür etti. Palmiye hastanesi yönetim kurulu başkanı Cemil Kirmit'te yaptığı kısa konuşmada basın mensuplarına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Yorum Gönder