Payas 8 Şeritli Yola Kavuşuyor!

14 Ağustos 2023 Pazartesi 15:56
Bu haber 64 kez okundu

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne konuk oldu.

Payas 8 Şeritli Yola Kavuşuyor!

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne konuk oldu.

 

5. Dönem Belediye Başkanı olarak Payas’a çok önemli dokunuşlar yapan Başkan Altan, “Halkımız ne istiyorsa bizim için emirdir. Eşit hizmet anlayışı ve hakkaniyet duyguları içerisinde çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Bugün şehrimizin ortasından geçen yolun trafik yükünü biliyoruz. Burası, bakanlığımızın katkılarıyla 8 şeritli bir yola dönüşüyor. Şantiye kuruldu, çalışmalara başlandı. Payas’ımıza hayırlı olsun” dedi.

 

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kuruluyla bir araya gelen Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, samimi sohbet ortamında, çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

 

Belediye başkanlığı döneminde, “Bir olmayı, iri olmayı, diri olmayı” şiar edindiğini aktaran Başkan Bekir Altan, “Halkımızla hep beraberiz. Onların evladı olarak, tek yürek sorunları aşmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Başkan Altan, depremde 100’ün üzerinde can kaybı yaşadıklarını belirterek, külliyede 1000’in üzerinde depremzede konuk ettiklerini, her türlü temel ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti.

Deprem sonrasında Payas’ta 1200 binanın yıkılacağını da söyleyen Başkan Altan, yaraların el birliğiyle hızla sarılacağını vurguladı.

 

İGC Başkanı Diyap Atar ise, ziyaretinden ötürü Başkan Altan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Yorum Gönder