‘Peynirciler Pasajını Daha Güzel Hale Getireceğiz’

24 Ağustos 2020 Pazartesi 12:13
Bu haber 143 kez okundu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Peynirciler Pasajı esnafı ile bir ara gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

‘Peynirciler Pasajını Daha Güzel Hale Getireceğiz'
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Peynirciler Pasajı esnafı ile bir ara gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Esnafların taleplerini yerinde dinleyerek, çözüm üreten Başkan Fatih Tosyalı, Peynirciler Pasajı esnafının görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Başkan Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyenin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili de bilgiler vererek,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her zaman esnafımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Sık sık esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Esnafımızın görüşleri öneri bizler için çok önemli. Peynirciler pasajımız İskenderun’umuzun en eski pasajlarından bir tanesi. Burayı daha güzel daha modern bir hale getireceğiz “dedi.

Daha öncede çarşı merkezinde birçok düzenleme yaptıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı, düzenlenen kahvaltı programı sonrasında tek tek işyerlerini ziyaret ederek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu.

Başkan Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden dolayı memnuniyeti dile getiren pasaj esnafları ise pasajın yenilenmesi ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerini Başkan Fatih Tosyalı’ya ilettiler.

Program sonrasında Başkan Fatih Tosyalı ve pasaj esnafı pasaj binasını incelediler.


 

Yorum Gönder