Sabahattin Uygun’a 14. Kuruluş Yıl Dönümü Ziyareti

02 Şubat 2023 Perşembe 16:14
Bu haber 316 kez okundu

İskenderun Org, Sektörel Dergisi ve Erme Akademi Danışmanlık yöneticileri, Mega Medya Grubu Mega Haber Gazetesi’nin 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Sabahattin Uygun'a 14. Kuruluş Yıl Dönümü Ziyareti

İskenderun Org, Sektörel Dergisi ve Erme Akademi Danışmanlık yöneticileri, Mega Medya Grubu Mega Haber Gazetesi’nin 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Mega Medya Grubu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun’un makamında gerçekleştirilen ziyarette, İskenderun’da tek Medya Grubu olma özelliği taşıyan Mega Haber’in 14. kuruluş yıl dönümünü kutlayan İskenderun Org ve Sektörel Dergisi İmtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ, beraberindeki Necati Yıldız, Erme Akademi Danışmanlık Genel Koordinatörü Eren Özçelik, Vergi Dairesi memuru Bahri Yeniçeri, yayın hayatını sürdüren Mega Medya ve ekibinin başarılarının devamını diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mega Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Uygun; “Mega Haber Gazetesi olarak 14. Yılımızı gururla idrak ediyoruz. Mega Medya Grubu olarak 1993 yılından bu yana Mega TV, Mega Radyo, www.megaradyoiskenderun.com, www.megatviskenderun.com, www.megamedya.org ve Mega Medya Grubu yayın mecralarıyla görsel işitsel ve sosyal medya kanallarımızdan, bölgemizin ve halkımızın gözü, kulağı ve sesi olmaya gayret ediyoruz. Mega Medya Grubu olarak 30 yıldır medya sektöründe mesleki ilkelerimizden asla ödün vermedik. Toplumsal ve bireysel hak ve özgürlüklere saygıda kusur etmemeye özen gösteriyoruz. Aynı ilkeler ışığında, 14 yıldır yazılı basın kulvarında da Mega Haber Gazetesi ile sektörde gururla hizmet veriyoruz. Mega Medya Grubu olarak görsel, işitsel, yazılı ve sosyal medya mecralarındaki yayın kuruluşlarımızla birlikte yıllardır bizlerden esirgemediğiniz ilgi ve güveninize layık olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Ziyaret anı fotoğrafı ile son buldu.

 Yorum Gönder