Şaban Kekeç Güven Tazeledi…

28 Temmuz 2021 Çarşamba 17:16
Bu haber 54 kez okundu

İskenderun 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Başkan Şaban Kekeç ve yönetim kurulu güven tazeledi.

Şaban Kekeç Güven Tazeledi…

İskenderun 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Başkan Şaban Kekeç ve yönetim kurulu güven tazeledi.

Özellikle son yıllarda ekonomideki olumsuz hava nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçiren esnaflara can simidi olan 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Kekeç, yönetim kurulu ve çalışanlar, kooperatif ortaklarının oylarıyla yeniden göreve seçildi.

Uzun yıllardır Şaban Kekeç başkanlığında başarı çıtasını her geçen yıl bir kat daha yükselten 1 No’lu esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi, ekonomideki kötü gidişata rağmen ortaklarına sağladığı krediler, performans başarısı, kaynakların doğru ve yerinde kullanımı konularında büyük takdir topluyor.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın yaptığı konuşmada belediye hizmetlerini anlattığı sunumun ardından başlayan genel kurulda, faaliyet, denetim ve hesap tablosu kooperatif ortaklarının oy birliğiyle karara bağlandı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un tüm mahallelerine yapılan hizmetler ile önümüzdeki aylarda ihalesi yapılacak hizmetleri tek tek anlatarak modern bir kent inşasında herkesin katkısını beklediklerini söyledi.

Birlik Başkanı İsmail Toklucu’nun divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Müdürü Filiz Kaynak tarafından okunan raporlar genel kurul tarafından ibraz edilirken, Başkan Şaban Kekeç, tüm kooperatif ortaklarına genel kurula gösterdikleri ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Şaban Kekeç başkanlığındaki 1 No’lu Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda şu isimler göreve seçildi:

Yönetim Kurulu

Şaban Kekeç, Mehmet Ordulu, Ahmet Hamdi Çelik, Mehmet Uğurlu, Nurettin Tabaş

Yönetim Kurulu Yedek

Tuncay Kekeç, Faruk Berk, İbrahim Bozkurt, Murat Oflaz, Elif Erşen

Bölge Birliği Delegeleri Asil

Şaban Kekeç, Mehmet Ordulu, Nurettin Tabaş, Mehmet Uğurlu

Bölge Birliği Delegeleri Yedek

Ahmet Hamdi Çelik, Tuncay Kekeç, Ahmet Kıyılı, Fatih Sarsılmaz

Denetim Kurulu

Ahmet Kıyılı, Fatih Sarsılmaz

Denetim Kurulu Yedek

Ömer Dönmez, Ayben Kurtoğlu


Yorum Gönder