Sahil Güvenlik Komutanlarından Başkan Tosyalı’ya Ziyaret

23 Eylül 2023 Cumartesi 14:47
Bu haber 171 kez okundu

İskenderun Deniz Üs Komutanı SG Yarbay Onur Emir ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyarette bulundu.

Sahil Güvenlik Komutanlarından Başkan Tosyalı'ya Ziyaret

İskenderun Deniz Üs Komutanı SG Yarbay Onur Emir ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, nazik ziyarete teşekkür etti.

İskenderun’a hizmet etmenin büyük bir onur ve mutluluk olduğunu belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Tüm resmi kurum ve kuruluşlar, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği ve diyalog içerisinde, halkımıza ve kentimize en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Güvenlik güçlerimiz hava, kara ve denizde ülke güvenliği konusunda var gücüyle çalışmakta “dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun, Körfez´e adını vermiş önemli bir sahil kenti. İskenderun, deniz ticareti, limanları ve Ortadoğu´ya yakınlığı ile stratejik bir öneme sahip. Bu anlamda sizlere önemli görevler düşüyor. Bizler de belediye olarak her zaman diyalog halinde olmayı sürdüreceğiz" dedi.

İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral SG Yarbay Onur Emir ise görevlerinin deniz, sahil ve karasularını korumak, güvenliğini sağlamak olduğunu ifade etti.

Ziyaret sohbet ortamında devam etti.

Yorum Gönder