banner45

Sahte 3 Milyon 800 Bin Dolar Ele Geçirildi

13 Ocak 2022 Perşembe 15:45
Bu haber 99 kez okundu

İskenderun’da bir evde yapılan aramada desteler halinde sahte dolar ele geçirildi. 2 kişi gözaltına alındı.

Sahte 3 Milyon 800 Bin Dolar Ele Geçirildi

İskenderun’da bir evde yapılan aramada desteler halinde sahte dolar ele geçirildi. 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince uyuşturucu, uyarıcı madde imal ve ticaretine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince H.K. adlı şahsın ikametinde yapılan aramada, 8 gram metamfetamin, desteler halinde sahte 3 milyon 800 bin dolar ele geçirildi. Olayla ilgili olarak H.K. ile H.N.B. gözaltına alındı.

Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlilerince kaçakçılık suçlarına yönelik çalışmalar kapsamında İskenderun’da bulunan bir depoda yapılan aramada ise, 2857 adet kozmetik ürünleri, 80 adet güneş gözlüğü, 336 adet cinsel içerikli ürün ve 184 adet cinsel içerikli hap ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak yabancı uyruklu M.Ş. geri gönderme merkezine teslim edildi.

Uyuşturucuya Geçit Yok

Hatay Emniyet Müdürlüğü görevlileri uyuşturucu, uyarıcı madde imal ve ticaretine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında İskenderun’da bulunan M.A.’nın ikametinde yapılan aramada; 120 gram esrar, 2 gram toz esrar, 1 adet extacy, 1 adet lyrica sentetik ecza ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak ikamette bulunan M.A., M.Ö., G.N.V. ile H.F.Ş. yakalanarak haklarında adli işlem yapıldı.


Yorum Gönder