Samet Aybaba ile Arsuz’da Futbol Masaya Yatırıldı

08 Ocak 2021 Cuma 18:35
Bu haber 759 kez okundu

Türk futbolunun yetiştirdi hocalardan biri olan Samet Aybaba, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Samet Aybaba ile Arsuz'da Futbol Masaya Yatırıldı

Türk futbolunun yetiştirdi hocalardan biri olan Samet Aybaba, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette birçok büyük takımda hoca olarak görev yapmış ve Türk futboluna büyük katkıları bulunan Samet Aybaba, özellikle Arsuz'daki spor kulüplerinin adeta bir futbolcu fabrikası gibi olduğunu, birçok büyük kulübün ve hocaların gözünün Arsuz'daki futbolcular üzerinde olduğunu ifade etti.

Kaymakam Musa Sarı'da gerek ilçe turizmi ve diğer hususlar hakkında gerekse de futbol konusunda Aybaba’yı bilgilendirdi. Samet hocanın da bölgedeki kulüplerden birçok futbolcuyu büyük kulüplerde değerlendirdiğini bu nedenle gerek Arsuzlu hemşerilerimiz ve gerekse de Türk futbolu adına kendilerine teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Selçuk İnan ve İsmail Köybaşı gibi gençlerimize örnek teşkil eden daha birçok futbolcunun birinci lig takımları ve diğer büyük kulüplerde oynamak suretiyle gençlere örnek olduklarını ifade eden Kaymakam Sarı, teknik direktör Aybaba'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette Kaymakam Sarı ve Teknik Direktör Aybaba'ya, Kaymakam Refiki Erdem Karanfil ve Rhossus Kafe sahibi Behçet Özen de eşlik etti.

Yorum Gönder